امروز : چهارشنبه 14 خرداد 1399 سایت قدیم

تاریخ خبر عنوان خبر
1398/02/07 افتخار دریافت گواهینامه استاندارد علمی - پژوهشی اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 را خدمت همکاران محترم، اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
1397/12/15 قهرمانی تیم شنای مدرسه در رقابت های شنای منطقه 3 را خدمت دانش آموزان عزیز، همکاران گرامی و والدین ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
1397/11/27 بدین وسیله از والدین محترمی که تاکنون نسبت به دریافت کارنامه نوبت اول فرزندشان اقدام ننموده اند تقاضا می شود در اسرع وقت به دفتر مدرسه مراجعه فرمایند.
1397/11/01 اطلاعیه مهم نیکان 3 - به اطلاع دانش آموزان عزیز می رساند، آخرین فرصت تحویل پروژه های علمی جابربن حیان روز چهارشنبه 10 بهمن 97 خواهد بود.
1397/08/20 اطلاعیه مهم نیکان - بدین وسیله از دانش آموزان عزیز و والدین محترمی که تمایل به شرکت در جشنواره علمی پژوهشی جابربن حیان را دارند تقاضا می شود. آمادگی خود جهت حضور در اولین جلسه توجیهی را به سرکار خانم غنی زاده اعلام دارند. زمان برگزاری جلسه متعاقبا و صرفا به دانش آموزان و والدینی که اعلام آمادگی نموده اند اطلاع رسانی خواهد شد. ***انجام فعالیت های پژوهشی از جمله شرکت در جشنواره جابربن حیان یعنی استفاده عملی از آموخته های درسی توسط دانش آموز با راهنمایی معلم و حمایت والدین***

برسام ترکاشوند

سینا خلیل پور

مبین عباسی کریم کندی

رایان شیخ زاده

امیرحسین جان نثار

آیدین قاسمی

محمد قاسمی
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه آموزشی نیکان کرج می باشد.